Austin ve AllyAustin cana yakın bir müzisyen ve şarkıcıyken, Ally sahne arkasında kalmayı tercih eden akıllı, ama utangaç bir bestecidir. Durdurulamaz bir müzik ekibi kurmak ve müzik dünyasına girmek için en iyi iki arkadaşları Trish ve Dez ile birlikte yeteneklerini birleştirirler. Birlikte bu işi başarabilirler!

Açılış Teması


Karakterler


Austin: Austin cana yakın, eğlenceli ve çok yeteneklidir - şarkı söyleyip dans edebilmekte ve tüm enstrümanları çalabilmektedir. Dez tarafından yönetilen bir klipte Ally'nin şarkılarından birini söyleyerek bir gecede internet yıldızı olur! Arkadaşlarının da yardımıyla, Austin müzik piyasasında başarılı olma hayalini artık gerçekleştirebilecektir!


Ally: Ally çok akıllı ve çok yaratıcıdır ve muhteşem şarkılar yazar. Ayrıca arkadaşlarına yardımcı olmak onun için çok önemlidir ki bu huyu onu sık sık garip - ama çok eğlenceli - durumlara sokar! Ally'nin en büyük korkularından biri sahnede olmaktır - ama peş peşe muhteşem şarkılar yazdığı için, arkadaşları kabuğundan çıkmasına yardımcı olurlar!


Dez: Dez eğlenceli, düzensiz ve gariptir! Austin'in en iyi arkadaşıdır ve onun kliplerini yönetir. Her şeyi sırt çantasından çıkarır (örneğin jambon ya da kaplumbağa) ve bu durum arkadaşlarını hep şaşırtır! Dez gerçekten türünün tek örneğidir!


Trish: Trish'in ne yapacağı belli olmaz ve çok eğlencelidir - sürekli bir işten diğerine atlar! Ally'nin en iyi arkadaşı ve Austin'in menajeridir. Çılgın fikirleri arada sırada sorun çıkarsa da, Trish bu durumlardan kurtulmak için daima arkadaşlarına güvenir!

3 yorum:

blogger

bölümleri ne zaman yükleyeceksiniz

ross lynch ve laura marano

televizyonda 2. sezon 14. bölüme kadar yayınlandı siz daha 1. szon 1. bölümü zor koydunuz amk

Dilay Gökmen

aynn

Yorum yaz...