İyi Şanslar Charlie


İyi Şanslar Charlie, bir Disney Channel orijinal dizisidir. Duncan ailesinin yeni doğan dördüncü çocuklarından sonra hayatlarındaki değişiklikleri konu alır. Her bölümde Teddy Duncan (Bridgit Mendler) içinde Charlie hakkında tavsiyelerin olduğu ve bir genç olarak yaşamayı anlattığı bir video günlüğü kaydeder.

Açılış Teması

~ Sezon 1 ~


~ Sezon 2 ~


- Sezon 3 -- Sezon 4 -Karakterler


Teddy Duncan: Teddy Duncan 15 yaşında, kendine güveni olan hoş bir kız. Teddy güçlü olduğu yanları biliyor ve istediğini yaptırıyor, ancak yapamayacağı - ya da yapmaması söylenen - şeyleri kabullenmek yerine biraz inatçı davranabiliyor. Sürekli bu "özel" ailede nasıl hayatta kalınacağı konusunda bebek kardeşi Charlie için bir video günlüğü tutuyor, hem de bol bol şans diliyor ve bazenleri PJ araya giriyor.Ama Teddy video günlüğüne devam ediyor.Gerçek adı Bridgit Mendler'dir.


PJ Duncan: PJ Duncan sevimli, iyi niyetli, ama pek de hızlı olmayan ağabeyi. PJ yetenek ve zeka açısından eksikliğini ister kızlara şirinlik yaparken, ister iki kişilik grubu "PJ and the Vibe"da çalarken olsun hevesiyle kapatıyor. Sürekli para toplamaya çalışıyor ve hatta bazen küçük kardeşi Gabe'den ve bebek Charlie'den yardım istiyor. İyi huylu biri ve her zaman göstermese de küçük kardeşlerini çok seviyor.Ama Teddy'yi sinir etmekte üstüne yok! Gerçek adı Jason Dolley'dir.


Charlie Duncan: Charlie Duncan, Duncan ailesinin en yeni ve en sevimli üyesi. Charlie hem anne babası, hem kardeşleri için sürekli kaos yaratıyor, ama bunu en şirin şekilde yapıyor. En çok lastik ördeklerini, battaniyesini ve muz ezmesini seviyor. Annesiyle yoga yapmaya, PJ'in gitarını çalmasını izlemeye hatta Teddy okul maskotu olduğunda onu alkışlamaya bayılıyor. Charlie henüz bilmiyor ama Teddy'nin özel dediği ailede ayakta kalmak için bol şans gerekecek. Gerçek adı Mia Talerico'dur.


Amy Duncan: Amy Duncan anneleri. Charlie'yi doğurduktan sonra hemşire olarak işine geri dönüyor. Dolayısıyla tüm ailenin Charlie için yardımcı olması gerekiyor - buna da hazırlar - ama birazcık işleri karıştırıyorlar. Amy Bob'la çocukları hizada tutuyor ve her şeyden çok eski "güzel günleri" hakkında hikâyeler anlatmayı seviyor. İddialı kişiliği çocukları hem eğlendiriyor hem korkutuyor ama o Duncan ailesinin direği ve herkes onu seviyor. Gerçek adı Leigh Allyn Baker'dir.


Bob Duncan: Bob Duncan babaları. Bir haşereyle mücadele şirketi var. Sert görünse de kalbi çocuk gibi ve çoğu zaman da öyle davranıyor. Çocuklarının yaşamlarıyla çok ilgileniyor ve ailesini koruyup onlarla gurur duyuyor. Bob çoğu zaman disiplin işini eşi Amy'ye bıraksa da yeri geldiğinde son sözü söylüyor - ama çocukları her zaman kulak asmıyor. Gerçek adı Eric Allan Kramer'dır.


Gabe Duncan: Ailenin 3. çocuğu. Kurnaz ve yaramaz olduğu kadar zeki de. Charlie ilk doğduğunda onu kıskanmasına rağmen daha sonra onu çok seviyor.Pj ile uğraşmayı ve onunla vakit geçirmeyi sever. Gerçek adı Bradley Steven Perry'dir.

6 yorum:

hamza topkaya

bölümlerini ne zaman siteye yükliceksin

Yesil Z

ilk sezon yakında :)

Elite Membership Lift Foundation
Bu yorum yazar tarafından silindi.
Atilla YILMAZ

yetenek çiftliği izlemek istiyoruz lütfeeeen onun bölümlerini de koyun

LÜTFİYE SÖNMEZ

iyi şanslar çarliyi ne zaman izleyebiliriz siteden...bilgi verirseniz sevinirim yaşım büyük ama disney chanel izlemeyi seviyorum...

Birol Gulen

bütün sezonları ve bölümleri burda izlemek isterim

Yorum yaz...