JessieJessie, büyük şehrin ışıkları için yıldızlı geceleri ardında bırakmaya karar vererek hayatının macerasına çıkan, büyük hayallere sahip küçük bir kasaba kızıdır. Jessia Şans eseri bir dadılık işine girer ve Ross ailesinin yanına taşınır. Jessie, ailenin çocukları Emma, Ravi, Luke ve Zuri'nin yanı sıra çok sevdikleri dev Kertenkele Bay Kipling için de elinden geleni yapacaktır!

Açılış Teması

- Sezon 1 -


- Sezon 2 -~ Karakterler ~


Jessie: Jessie eğlenceli ve sıcakkanlı, 18 yaşında bir Teksaslı. New York'la ilgili büyük hayalleri var ve bu hayallerini gerçekleştirmek istiyor. Sevgi dolu, ancak karmakarışık Ross ailesini birlikte tutan bağ Jessie olabilecek mi?


Luke: Luke 5 yaşındayken Detroit'ten evlatlık alınmış. Ross ailesinde yaramazlığı başlatmayı seven, kendinden emin bir genç. Dans etmeyi ve hayatındaki bayanları etkilemeyi seviyor.


Emma: Emma yaptığı her işte elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan şen şakrak bir genç. Ünlü film yönetmeni Babası Morgan ve eskiden süper model olan, daha sonra iş kadınlığına soyunan Annesi Christina'nın tek biyolojik çocuğu. Karmakarışık Ross ailesinde arzu ettiği ilgiyi görebilecek mi?


Ravi: Ravi Ross ailesinde evlat edinilen en son çocuk. Çok sevdiği ana vatanı Hindistan ile olan tek bağı, yedi ayaklı Asya Su Monitör Kertenkelesi Bay Kipling.


Zuri: Zuri, doğduktan hemen sonra evlat edinilmiş ve görebileceğiniz en sevgi dolu ve hayalperest kız! Kardeşlerini çok seviyor ama biraz yaramazlık yapmaktan da zevk alıyor.


Bay Kipling: Yedi ayaklı Su Monitör Kertenkelesi Bay Kipling, Ravi tarafından henüz yumurtayken Hindistan'daki bir bataklıkta bulunmuş. Ravi her normal çocuğun yapacağını yapmış - yumurtaya oturmuş, yumurtadan çıkmasını sağlamış ve Bay Kipling ile arkadaş olmuş.

0 yorum:

Yorum yaz...