Uçan Tekme


Uçan Tekme'te, Bobby Wasabi Dövüş Sanatları Akademisi'nin başı büyük belada. Hemen hemen hiç öğrencisi yok ve Sensei Rudy kirasını ödeyemiyor. Ama dövüş sanatları konusunda muhteşem bir yeteneğe sahip olan yeni çocuk Jack katıldıktan sonra, dojoyu kurtarma ihtimali doğuyor. Uçan Tekme'i Disney XD'de izleyebilirsiniz.

Açılış Teması


Karakterler


Jack: Jack kasabadaki yeni çocuktur. Çocukken çok dolaşmış ve bu nedenle yabancı olmaya alışkındır. Jack Siyah Ejderleri yenmeden önce, bizim çocuklar okulda onu kendileriyle birlikte oturmaya davet ettiler. Jack bu ilk kabul edilişten dolayı çocuklara daima sadık kalacaktır.


Rudy: Rudy, zorluklarla mücadele eden Bobby Wasabi Dövüş Sanatları Akademisinin çılgın, ama iyi niyetli sahibi ve senseidir. Bir zamanlar en iyi amatör dövüş sanatçısı olsa da, bir yaralanma nedeniyle dışarıda kalmış ve bir süreliğine rekabet ateşini kaybetmiştir. Dibe vurduktan sonra Rudy tüm hayatı boyunca biriktirdiği paralarla Bobby Wasabi Dövüş Sanatları Akademisini satın almıştır.


Kim: Kim bir dövüş sanatları uzmanıdır. Hiç uğraşmasına gerek kalmadan havalı ve tatlı olabilmektedir. Tüm sosyal ortamlara girip çıksa da, kendi başına yanlızken daha rahattır. Mükemmel bir atlettir ve tüm sporlarda tüm erkeklerle başabaş mücadele edebilir.


Jerry: Jerry her şeyi yapabileceğini düşünür. Çocuklar ağırlık kaldırıyorlarsa, makineye kaldırabileceğinin 5 kat fazlasını koyar. Hemen hemen tüm meydan okumaları kabul eder ve genellikle bu esnada kendini yaralar.


Milton: Milton bir şekilde eksikliklerinin farkında değildir ve garip bir özgüvene sahiptir. Milton bir dahidir ve okul ile ilgili konular onu hiç zorlamaz.


Eddie: Eddie ön plana çıkmak istemese de, grupta hemen göze çarpan tatlı çocuktur. Başarı hissini sevdiği için Bobby Wasabi'ye gitmektedir. Dojo kapanırsa, Bayan King'in Dans Akademisine dönmekten başka şansı kalmayacaktır.

4 yorum:

Caner

dün izledim süperrr!!

blogger

bölümler ne zaman gelcek

Çiğdem Köse

uçan tekmenin bölümlerini yayınlarmısınız disney channelde hep aynı yeni bölümleri disney xd de veriliyo ben yeni bölümlerini çok merak ediyorum lütfen yayınlayın

Eda Bayezid

uçan tekmenin bölümlerini lütfen ama lütfen ekler misiniz

Yorum yaz...