Yetenek Çiftliği11 yaşındaki Chyna Parks için, lise biraz erken başlıyor! Alışılmışın dışındaki zekasının yanı sıra, kendisi bir müzik dehası ve Yetenekler Programına giren en son katılımcı - bu program, üstün yeteneklere sahip çocukların, orta okulu atlayarak doğrudan liseye geçtikleri bir program! Chyna, fotoğrafik hafızaya sahip bir insan bilgisayar olan 11 yaşındaki Olive ve 11 yaşındaki sanat dehası Fletcher'a katılacak. Chyna, bazı lise öğrencilerinden gelen soğuk karşılamaya rağmen yerini bulmak ve lise deneyiminden en iyi şekilde yararlanmak zorunda! Kız kardeşinin gölgesinde kalmamak için büyük çaba gösteren Chyna'nın ağabeyi Cameron ve Chyna'nın rekabet gücünden pek de hoşlanmayan başarılı Lexi de bu öğrenciler arasında! Yetenekler kampüsteki en küçük öğrenciler olsa da, en büyük etkiyi bırakmayı planlıyorlar!

Açılış Teması

- Sezon 1&2 -


- Sezon 3 -Karakterler


Chyna Parks: Chyna Parks, henüz on bir yaşındayken gitar, piyano, keman, trompet, saksafon, flüt, çello, harp, gayda, Fransız kornosu, Theremin, davul, mızıka ve kaşık gibi birçok kişinin sayabileceğinden daha fazla enstrüman çalabilen bir müzik dehası! Ayrıca ihtişamlı, içten sesiyle insanları etkileyen olağanüstü bir şarkıcı. Asla zorluklardan korkmadığı için, liseyi heyecan verici bir yer olarak görüyor. Ancak bu heyecanı yaşamaları için yeni arkadaşlarını kabuklarından çıkarması gerekecek!


Cameron Parks: Cameron Parks, Chyna'nın ağabeyi. Chyna bir dahiyken, kendisinin hiçbir özelliği yok, ama uzman olduğu bir şeyler bulmak için büyük çaba gösteriyor. Henüz bir çocuk olan kız kardeşinin kendi okulunda olmasından pek de hoşlanmadığı için, mesafesini korumaya çalışıyor. Yine de işler ciddiye bindiğinde Cameron kardeşine yardım ediyor - ama çoğu zaman kız kardeşi onun imdadına koşuyor!


Fletcher Quimby: Fletcher Quimby resim, heykel, çizim gibi tüm alanlarda yetenekli bir sanat dehası. Ama ona göre en güzel sanat eseri Chyna! Sanatını kullanarak onu ölümsüzleştirirken aşkını gizlemekte sorun yaşasa da, onu ilk gördüğü andan itibaren aşık oluyor!


Lexi Reed: Lexi Reed, Webster Lisesinde Chyna'nın en büyük rakibi. Chyna Yeteneklerin lideri olabilir, ama Lexi de Kraliçe Arı. Bu kız çok popüler ve bunu çok iyi biliyor! Okuldaki her oyunun yıldızı, en azından Chyna gelene kadar öyleydi!


Olive Doyle: Olive Doyle, bir insan bilgisayar. Fotoğrafik hafızası sayesinde okuduğu, duyduğu ya da gördüğü her şey beynine kazınıyor. Ne yazık ki unutmak isteyeceğiniz bazı şeyler de olabiliyor! Hemen hemen her şey hakkında bilgiye sahip olan Olive, bazen çok fazla düşünür. Yetenek Çiftliği'nde güven içerisinde saklanmayı tercih etse de, yeni arkadaşı Chyna buna izin vermeyecektir!

0 yorum:

Yorum yaz...